Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn po raz kolejny dołączyła do grona sympatyków projektu „Kultura na widoku”, dzięki którym wszyscy mogą bezpłatnie lub w promocyjnej cenie skorzystać z wybranych utworów literackich, filmów i innych źródeł kultury.

W pomieszczeniach naszych wszystkich placówek, do dyspozycji Czytelników, pojawiły się plakaty kolejnej edycji projektu „Kultura na Widoku”.  Znajdują się na nich okładki wybranych e-booków lub audiobooków, filmów bądź płyt muzycznych. Dzięki kodom, przedstawione na plakatach utwory, można pobrać na swoje urządzenie w sposób bezpłatny lub w promocyjnej cenie, a co najważniejsze całkiem legalnie.
Projekt ma na celu rozwój świadomego uczestnictwa w kulturze a jego celem jest promowanie nawyku aby sięgać po kulturę wyłącznie z legalnych źródeł. Tegoroczna akcja jest promowana przez wielu znanych artystów np. Joannę Jabłczyńską czy Arkadiusza Jakubika. Danuta Stenka wyraziła się o niej następująco: „Bardzo podoba mi się to, że kultura z legalnych źródeł wyszła odbiorcy na spotkanie. Stanęła na trotuarze i czeka na niego. To jest fantastyczna idea!”.
Zapraszamy również do odwiedzenia  strony internetowej kulturanawidoku.pl, gdzie dostępne są wszystkie utwory oraz informacje o projekcie.

PARTNERZY BPGN

POLECAMY

NEWSLETTER

Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn

Plac Poniatowskiego 42 • 05-830 Nadarzyn • tel.: 22 729 89 13


poniedziałek, wtorek, środa, piątek     12-19
czwartek 8-15

 


 Copyright by Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn © 2009-2017


 

Filia Biblioteki w Młochowie

ul. Mazowiecka 5c • 05-831 Młochów • tel.: 22 729 90 09


poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek      12-19
środa 8-15

 


Wykonanie strony: Sensim Studio

Początek strony